21 Kasım 2014

Finansbank Shell İstasyonunda Otel Pos Cihazı Yüzünden Puanlarım Yüklenmiyor!

Geçtiğimiz yaz Shell kampanyasına katıldık. Eşim ve ben ayrı ayrı kartlarımızla alışverişleri yaptık. Birimize yüklendi, diğerinin puanı yüklenmedi. Eli yüzü düzgün, büyük ve yeni diye girdiğimiz istasyondaki pos cihazı otel olarak kayıtlı imiş.

Ben ondan önce iki istasyonda alışveriş yapmadım. Çünkü her istasyona girerken kampanya - cardfinans var mı diye sormuştum çünkü.

İpekyolu tesisine de sordum. Var dediler bu yüzden yakıt aldım. Gel gör ki otel pos u olarak kayıtlı imiş. Soruyorum şimdi. Biz nereden bilelim o cihazın nasıl kayıtlı olduğunu. Defalarca aradık - yazdık. Netice hep olumsuz. Kınıyorum!

Sizin ve iş yerinizin hatası - lütfen puanımızı yükleyin.

Alper 706 Okunma

Cevaplar

  • Alper26 Ocak 2015

    Pes doğrusu! Bundan sonra girdiğim istasyonlara ticari sicil gazetesi, banka sözleşme metni, imza sirküleri, yetki belgelerini sormam gerekiyor demek ki... ! Bu bankayı anlamak gerçekten çok güç!

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön