Finansbank Shell İstasyonunda Otel Pos Cihazı Yüzünden Puanlarım Yüklenmiyor!

Alper Ç. |

Geçtiğimiz yaz Shell kampanyasına katıldık. Eşim ve ben ayrı ayrı kartlarımızla alışverişleri yaptık. Birimize yüklendi, diğerinin puanı yüklenmedi. Eli yüzü düzgün, büyük ve yeni diye girdiğimiz istasyondaki pos cihazı otel olarak kayıtlı imiş.

Ben ondan önce iki istasyonda alışveriş yapmadım. Çünkü her istasyona girerken kampanya - cardfinans var mı diye sormuştum çünkü.

İpekyolu tesisine de sordum. Var dediler bu yüzden yakıt aldım. Gel gör ki otel pos u olarak kayıtlı imiş. Soruyorum şimdi. Biz nereden bilelim o cihazın nasıl kayıtlı olduğunu. Defalarca aradık - yazdık. Netice hep olumsuz. Kınıyorum!

Sizin ve iş yerinizin hatası - lütfen puanımızı yükleyin.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper Ç.
  26 Ocak
  15:03

  Pes doğrusu! Bundan sonra girdiğim istasyonlara ticari sicil gazetesi, banka sözleşme metni, imza sirküleri, yetki belgelerini sormam gerekiyor demek ki... ! Bu bankayı anlamak gerçekten çok güç!

 • 21 Kasım
  09:04

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.