10 Haziran 2014

Finansbank Resmi Evraka SMS İle Cevap Veren Ciddiyetsiz Banka!

2009 Yılı itibari ile 3 adet ihtiyaç kredisi kullandım ve alınan dosya ücreti vs. için genel merkeze sözleşme fotokopilerini istediğime dair PTT'den tebligat gönderdim cevaben gelen SMS'de fotokopileri ücretli temin edebileceğim bildirildi.

Buna istinaden soruyorum; neden gönderdiğim postaya cevaben SMS atıldı? Finansbank gibi bir banka nasıl olur da resmi evraka cevaben SMS gönderir? Neden yazılı cevap gönderilmedi? Tarafıma hiçbir şekilde sözleşme kopyaları verilmediği halde ücret ödemeyi reddediyorum imzaladığım evrakların bana ait olan kopyalarını acil olarak gönderilmesini istiyorum.

PTT gönderi kodu: rr04117317068

Suat 568 Okunma

Cevaplar

  • Suat04 Eylül 2014

    ve sonuca ulaşılamadı geçiştirici cevaplarla başlarından savdılar

  • Suat10 Haziran 2014

    bilgi değil icraat lazım bekliyoruz

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Haziran 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön