19 Eylül 2013

Finansbank Reklam Kampanyaları İçin Aranmak İstemiyoruz!

Şirketimizde çalışan eleman, şirket telefonunu Finansbank'ta hesap açarken 0545 86184** numaralı şirket hattımızın bilgisini vermiştir.

Elemanımız ile yollarımızı ayıralı 6 aydan fazla bir süre oldu, ve sürekli aranıyoruz kampanyalar vb. ile ilgili, bugün tekrardan aranıldık, kendilerine bu eleman ile yollarımızı ayırdığımızı, elemanın şahsi telefon numarasını veriyorum ve telefon listesinden çıkarmalarını talep etmeme rağmen cevaben; kendilerini elemanın araması gerektiğini söylüyorlar.

Hat benim hattım, şirket benim şirketim, eleman telefon numarasını verdi diye elemanın araması ile ne alakası var? Çözebilmiş değilim. Konunun en kısa sürede çözülmesini, aksi takdirde hukuki yola gidilecektir.

Abdullah 43 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön