19 Şubat 2015

Finansbank redi Kartımdan Yıllık Üyelik Ücreti Kesti!

Bankanızın 79***78 müşteri numaralı, cardfinans Gold kredi kartı sahibiyim. 08.02.2015 tarihinde Yıllık Kart Aidatı adıyla 79,00- TL hesabımdan kesilmiştir. Bu uygulama, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki yasanın 6. maddesinde düzenlenen "sözleşmelerdeki haksız şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.

Ayrıca üstelik her ay 1000 liralık alışveriş yapıyorum. Kredi kartımı en kısa zamanda kapatmayı düşünüyorum. Kredi kartımdan kesilen 79,00 TL Yıllık Kart Aidatının en kısa sürede iade edilmesini istiyorum.

Turgay 1.525 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön