26 Ağustos 2013

Finansbank Ramazan Kampanyasından Puanım Kartıma Yüklenmedi!

Finansbank Ramazan kampanyasında 4 adet 75 TL ve üzeri alış veriş ettiğim halde 75 TL hediye puan verilmedi. Eğer hediye puan verilmez ise bütün ulusal gazete ve TV'lerde tüketici hakem heyetlerinde bildirip kredi kartımı iptal edeceğim.

Ayhan 62 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan 26 Ağustos 2013

    EĞER İLK ŞİKAYETİMDE BANA VERİLEN CEVAPTA YETERİNCE BANKA PERSONELLRİN İLGİLENMEDİĞİNİ DUŞUNUYORUM, ÇÜNKÜ GEREKLİ ARAŞTIRMAYI DOĞRU YAPSALARDI ŞU ANDA BU SİTEDE SİZE YAZMIYACAKTIM, AYRICA BEN 4 ADET 75 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞ YAPTIM KURTALAN AYMAR ALIŞVERİŞ MAĞAZASINDA YAPTIĞIM ALIŞVERİŞİ SAYMAYIP HEDYE PUNIMI VERMEDİNİZ UZUN BİR SÜREDİR KARTINIZI KULLANIYORUM EGERKİ YAPTIĞIM ALIŞVERİŞ PERKENDE SINIFINDA DEĞİL İSE LUTFEN Bİ ZAHMET EN YAKIN BATMAN ŞÜBESİNDEN BİRİNİ GÖREVLENDİRİP KURTALAN'A GELSİN YAPIĞIM ALIŞVEİŞ PERKENDE MİDİR TOPTANMIDIR O MAGAZAYI GEZİP GÖRSÜNLER O ZAMAN BELLİ OLUR.

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön