24 Ağustos 2013

Finansbank Ramazan Kampanyası Puanlarını Yüklemiyor!

Finansbank Ramazan Kampanyasından kazandığımız 75 TL puanımızı yüklemiyorlar. Nedeni alışveriş yaptığımız 1 marketin fişte toptan olarak görünüyor olmasıymış, perakende olarak geçmesi gerekiyormuş ve bizimde bunu müşteri hizmetlerini arayıp toptan mı, perakende mi olması gerekiyor diye sormamız gerekiyormuş.

Ben kampanyayla ilgili bilgi almak için aradığımda restoran hariç sadece gıda harcamaları yapmamız gerektiği söylendi biz de o şekilde yaptık şimdi herkese bir bahane uydurup puanları yüklemiyorlar ki biz Finansbank'ın hem kredi hem kredi kartı müşterisiyiz ayrıca otomatik ödemelerimiz var böylesi muameleye maruz kalmak için mi Finansbank'ı seçtik diye pişmanlık duymuyor değilim. Şikayetçiyim!

Yeter 25 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön