17 Ağustos 2013

Finansbank Ramazan Kampanyası Puanlarım Yüklenmedi!

Finansbank ramazan ayında 4 defa 75 TL ve üzeri market harcamasına 75 TL para puan vereceğini söyledi. Kampanyaya katıldım. 3 defa Metro 2 1 defa Migros 1 defada Kipa'dan market alışverişi yaptım. Puanım yüklenmeyince aradım. Oradakiler de şikayetim neticesinde benim harcamamın toptan gıdadan çekildiğini ve bunun kampanyaya girmediğini söylediler.

Reklamı izleyen, gelen mesaja bakan market harcaması yapmıştır. Sanırım büyük çoğunluk bu kampanyadan yararlanmadı. Bu sadece reklam ve müşteriyi yanıltarak kendi banka kartlarında harcama yapmasını sağlamak. Aradığım müşteri temsilcisi de işinize gelirse hukuki yollar açık gibi bilgiçlik yapıyor.

Nihat 103 Okunma

Cevaplar

 • Nihat21 Ağustos 2013

  finansbank kendi çalıyor kendi oynuyor.metrodan yaptığım gıda alışverişi toptan gıdaya geçiyormuş.oda markete girmiyor.ince şark kurnazlığı.

 • QNB Finansbank Temsilcisi21 Ağustos 2013

  Müşterimiz ile 21/08/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • Nihat21 Ağustos 2013

  20.08.2013 tarihinde finansbank taki şikayetimi sorgulaam yaptığımda incelemenin tamamlandığını en kısa sürede aranacağımı belirtmişler.bekliyorum aramalarını.daha sonra buraya yorumlarımı yazacağım.teşekkür ederim

 • QNB Finansbank Temsilcisi17 Ağustos 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön