23 Mart 2013

Finansbank Puanların Üstüne Yatmayı Pek Seviyor!

Fix Card kredi kartı sahibiyim. Puan kazandım yüklemediler. Yükleyin diye aradım. Tamam dediler yine yüklemediler. Tekrar aradım itiraz ettim bir bakalım dediler size geri döneriz dediler çaldırıp bıraktılar yine ben aramak zorunda kaldım. Bu sefer de tüh ya puanlarınızın gününü kaçırmışsınız, daha önce aramanız gerekiyordu diyerek insanı saf yerine koymaya çalıştılar.

Puan veriyoruz deyip sonrasında yanıltıyorlar. Sayın Finansbank genel müdürlüğü ya puanımı yükleyin ya da kartı kapatın.

Mehmet 45 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 27 Mart 2013

    Her neyse size hibem olsun o para artık..o parayla amma zengin olursunuz ha..güle güle harcayın..sizinle uğraşamayacağım artık..

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön