19 Şubat 2016

Finansbank Pos Kontör Ücreti Kesildi.

Finansbank üye iş yeri pos cihazımı bankanızda olan hesabımı kapattırdım ve pos cihazımı şubeye teslim ettim. Aradan 4 ay geçtikten sonra meltem şubesindeki müşteri temsilcim tekrar bana gelerek iş yerimizle tekrar çalışmak istediklerini ve yeninden çalışmamız için beni ikna etti ve 01-02-2016 tarihinde tekrardan Finansbank ile çalışmaya başladım.

09-02-2016 tarihinde hesabımda biriken parayı çekmek için şubeye gittiğimde hesabımdan 6 adet 55 TL toplamda 330 TL kontör pos paketi diye bir kesinti gördüm itiraz ettiğimde herhangi bir cevap alamadım kullanmadığım pos cihazı ücreti kesilmiş. Kullanmadığım halde haksız olarak nasıl benden böyle bir ücret kesiliyor? Cevap alamaz isem gerekli tüm makam ve mercilere şikayetlerimi yapmaya devam edeceğim.

Güney 348 Okunma

Cevaplar

  • Güney23 Şubat 2016

    Finansbank 120400000011098 No.lu üye iş yeri pos cihazımı bankanızda olan hesabımı kapattırdım ve pos cihazımı şubeye teslim ettim. Aradan 4 ay geçtikten sonra meltem şubesindeki müşteri temsilcim tekrar bana gelerek iş yerimizle tekrar çalışmak istediklerini ve yeninden çalışmamız için beni ikna etti ve 01-02-2016 tarihinde tekrardan Finansbank ile çalışmaya başladım. 09-02-2016 tarihinde hesabımda biriken parayı çekmek için şubeye gittiğimde hesabımdan 6 adet 55 TL toplamda 330 TL kontör pos paketi diye bir kesinti gördüm itiraz ettiğimde herhangi bir cevap alamadım kullanmadığım pos cihazı ücreti kesilmiş. Kullanmadığım halde haksız olarak nasıl benden böyle bir ücret kesiliyor? Cevap alamaz isem gerekli tüm makam ve mercilere şikayetlerimi yapmaya devam edeceğim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn. GÜNEY M. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön