Finansbank Pos Cihazı Kampanyası!

Halil U. |

Finansbank pos cihazımla belli bir satış yapılması durumunda telefon yada notbook kampanyası olduğunu ve bu kampanyadan yararlanmak isteyip istemediğimi sorarak kampanyayı onaylamamı istediler bende onayladım. Telefonda belirtilmediği halde şubeye başvurarak katılmam gerektiği bahanesiyle kampanyadan faydalanamayacağımı söylediler daha önceden bilgi verilmesi gerekirken hediye vermemek için bahane üretildi, hak etmiş olduğum ürünün verilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil U.
  11 Haziran
  22:28

  KAMPANYA BİTİP HAKETTİKTEN SONRA NE YAPILMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEYEN BİR BANKA!NE KADAR ADİL BİR DAVRANIŞ SİZDEN ZORLA HEDİYE İSTEYEN YOK MADEM İŞİ YOKUŞA SÜRECEKSİNİZ HİÇ YAPMAYIN KAMPANYA .FİNANSBANK KAMPANYALARININ AYRINTILARINI ÖĞRENMEDEN KABUL ETMEYİN ARKADAŞLAR

 • 10 Haziran
  10:24

  Müşterimiz ile 06/06/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • 08 Haziran
  16:12

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.