31 Ocak 2014

Finansbank Personelinin Tutumu Çok Yanlış.

2013'ün 5nci ayında Finansbank Sincan Ankara Caddesi Şubesinden POS cihazı aldım. Mail order kullanımı olduğundan 35-38 günlük bloke süresi vardı. Başvuru durumunda sözlü olarak "6 ay sonra ertesi gün hesaba geçecek şekilde ayarlanacak" denildi. Kabul ettik. 6 ay sonra müşteri temsilcimizce hatırlattık ve "kanun değişiyor 1 ay daha bekleyelim cevabını aldık".

Kabul ettik. Hesapları kontrol ettik. Bloke süresinin 45 ve 54 güne çıktığını gördüm. Bankaya ulaşmak mümkün değil. 30.01.2014 günü pos cihazını iade etmeye gittim. Sağolsun temsilcimiz M*** Ö**** masaya vurarak" ben sana pos aldım, sen beni şikayet ettin. Buraya güvenlik yazarsam sana kimse pos vermez" diye konuşması tehdittir ve doğru mu?

Bülent 404 Okunma

Cevaplar

  • Bülent08 Mayıs 2014

    Cevap yazılı olarak geldi. Gelen yazıyı şubeye götürdüm. Ama işlem yapılmadı. Ben Finansbank'ın değil şubenin müşterisiyim ve şubedeki personel Genel Müdür'den yetkili ki Genel Müdür imzalı yazıyı dikkate almadı.

  • Bülent03 Şubat 2014

    Çok ilgisiz bir banka

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön