Finansbank Personel Müşteri Yerine Telefonla İlgileniyor!

Uğur Doruk T. |

Bugün Finansbank Karşıyaka Şubesine gittim. Yüksek miktarda tutar için hesap açtıracaktım. Faiz oranınızı sorgulamak ve eğer uygunsa yatıracaktım. S. A. hanım ile görüştüm sağolsun ilgilendi ama karşısında müşteri varken telefonunda mesajlaşması pek hoşuma gitmedi açıkçası.

İşten izin alıp dışarı çıktım ve benim için 1 saniye bile değerli. 15 dakika sıra bekledim içeri girdim , sonrada personeliniz karşımda telefonuyla mesajlaşıyor. Sırf bu davranış hoşuma gitmediği için gittim paramı başka bir bankaya yatırdım . Hemde daha düşük faiz vermelerine rağmen. İlk defa müşteriniz olacaktım , ama ilk izlenim pek hoş olmadı.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur Doruk T.
  06 Ağustos
  23:31

  finansbank ile görüştüm fakat sanırım yazdıklarım iyi okunmamış. ben ilk kez müşteriniz olacaktım diye yazmıştım. davranıştan ötürü hesap açtırmadım ama tel.de arayan bayan benden hesap no veya kredi kart no vermemi istedi. durumu açıklayınca hesap no olmadan işlem yapamayacaklarını bilgi veremeyeceklerini belirttiler. açıkçası pek hoşnut kalmadım.

 • 02 Ağustos
  11:06

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.