13 Mayıs 2013

Finansbank Personel Hatasını Düzeltmiyor!

Finansbank Kredi Kartı ile yurt dışı harcama yaptım Singapur doları 1, 20 olmasına rağmen banka yetkilisi USD 1, 83 olarak ekstra kesilecek dedi alışveriş yaptığımda banka yetkilisine sordum ve bana hangi ülkenin dövizi ile işlem yapıldı ise o döviz kuru üzerinden ekstra kesilir dedi.

Ses kayıtları incelendi ve haklı bulundum fakat banka hatasını kabul etmiyor ve dalga geçer gibi 50 tl para puan hediye ediyor. kaldırıldım ve düzeltme yapılmıyor. Hatalı bir personel personelini korumayan kuruluş.

Ayhan 43 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 10/05/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön