Finansbank Personel Davranışı.

Muharrem Ö. |

2 gündür anamdan emdiğim süt burnumdan geldi yahu
koskoca kurumu kendini bilmez biri kap kara yapabiliyor yıllardır müşteriyim hiç bu kadar saf yerine konmadım kredi kartımdan anlık fatura ödemesi yapıyorum devamlı dekontları gerekiyor Manisa şubesine gittim. ö** ö*** denen şahsiyete yıllardır da tanırım ö** senin mail adresini merkeze vermem ve gelen dekontları almam gerek diye rica ettim müşteri hizmetlerini aradım gönderdik dediler ama iki gündür gelmedi diye beni resmen saf yerine koyar gibi vermedi. Dekontları tekrar yan masaya gittim bir bayandan rica ettim oda mail adresini verdi anında geldi ama dek ayrı ayrı almam lazım dedim öyle veremem dedi.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  09:57

  Müşterimiz Sn. Muharrem Ö.. 'in iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.