14 Şubat 2014

Finansbank Personel Davranışı

Satmak istediğimiz konuta çıkan alıcı kişi bankanıza kredi başvurusunda bulunmuş ve tarafınızdan bir eksper tayin edilmiştir. Denge Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.'ye bağlı olarak çalıştığını tespit ettiğim, A*** Y. isimli hanımdan kendi adını N*** olarak belirtmiş olması ( resmi kurum çalışanı olmasıdır beni şaşırtan ), evin gezdirilmesi konusunda buluşma aşamalarındaki kabalık sanki herkes ona muhtaçmış edası, başka işim gücüm var sizinle mi uğraşacağım tavrı hiç hoş olmamıştır.
Görevini icra edişi, tavır ve davranışları bu iş için hiç uygun olmadığı size ve firmasına faydadan çok zarar getireceği kanısındayım.

Arzu 203 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön