03 Ekim 2013

Finansbank Personel Çok Kaba Davrandı!

Bugün 02.10.2013 tarihinde kredi ödeme hesap kapatmak için Gaziosmanpaşa/ çarşı şubesine gittim ödemeyi gişede yaptım bayan hesabı kapamak için beni müşteri hizmetlerine almış olduğum gişe numarası ile aktarım yaptığını söyledi. Bankaya saat 14:05 gitmiştim. Sıramı beklemeye başladım. Bankanın mesaisi bitti.

Bankada benden çok sonra gelenlerde gitti müşteri hizmetlerindeki bayana soruyorum numaram neden çıkmıyor diye birkaç kez sordum çıkar bayan sıra ile diyerek başından savıyor. Gişeden beni gönderen memur hanımın yanına gittim sordum aktarım yapılmamış benim numaram çıkmıyor mesaide bitti. Erkek personel başladı kaba davranmaya,hakaret etmeye, azarlamalar,el kol hareketleri çirkince, şikayetçiyim.

Nurdan 74 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön