21 Eylül 2015

Finansbank Periyodik Hesap İşletim Ücreti Kesintisi.

2009 yılının Eylül ayında Finansbank'ta Vadesiz Mevduat Hesabı açtım.

Bu tarihten itibaren bu hesap üzerinden EFT, havale ve benzeri hiçbir işlem yapmadığım halde 3 yıldır, periyodik olarak, toplamda 380 TL 'Hesap İşletim Ücreti' çekildi.

Onayım ve bilgim dışında hesabımdan para çekildiğinden yeni haberdar oldum. Herhangi bir hizmet karşılığında olmaksızın çekilen bu tutarın iadesini talep ediyorum.

Ahmet 34 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet03 Ekim 2015

    21 Eylül'de bankanın çağrı merkezi üzerinden şikayet kaydı oluşturmamın üzerinden 2 hafta geçmesine rağmen herhangi bir geri dönüş alamadım. Halbuki 2 ile 5 iş günü arasında dönüş yapılacağı bilgisi verilmişti.

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn. Ahmet T. 'nun iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön