30 Nisan 2013

Finansbank Paypal Kampanyasında Sözünde Durmuyor !

Cardfinansın paypal ile yurt dışı alışverişlerde 5 taksit kampanyasına katılmak için sms gönderdim ve bankadan gelen onay sms'i üzerine paypal ile 569 AUD tutarında alışveriş yaptım fakat kredi kartı ekstrem geldiğinde tek çekim olarak yansıtıldığını gördüm.

Bankayı iki defa aradım gelen sms'leri söyledim ama banka kampanyaya katılmadığımı ve benden gelen bir sms kaydının olmadığını söylüyor.

Piyasanın çok üzerinde kur farkı almayı biliyorsunuz fakat konu kampanyaya gelince hiçbir şey olmamış gibi davranıyorsunuz..Ya sözünüzde durun ve alışveriş tutarıma 5 taksit uygulayın ya da bir daha arkasında duramayacağınız kampanyalar düzenlemeyin!

Aykut 73 Okunma

Cevaplar

 • QNB Finansbank Temsilcisi29 Mayıs 2013

  Müşterimiz ile 29/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • Aykut24 Mayıs 2013

  Şikayetimin üzerinden 25 gün geçti ve hala banka tarafından bana herhangi bir bilgi verilmiş değil ! Müşterisi olduğum bankalar içerisinde müşterisini insan yerine koymayarak cevap verme tenezzülünde bile bulunmayan tek banka finansbank !

 • Aykut03 Mayıs 2013

  Ne arayan var ne de soran !

 • QNB Finansbank Temsilcisi30 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön