Finansbank Parapunımla Faturasız Hattıma TL Yükleyemiyorum!

Erdi K. |

Finansbank'tan 29.10.2014 tarihinde hesap kartımın yenilenmesini talep ettim beceremediler . Kartı hala bana ulaştıramadılar. Ne yazık ki kurumum çalıştığı için hala maaşım Finansbank'a yatmakta.Maaşım Finansbank'a yatıyor ben başka banka hesabıma EFT yapıp ordan kullanıyorum. kullanamadığım bana ulaştıramadıkları maaş kartımda bir miktar para puanım kalmıştı. Faturasız hattıma tl yüklemek istedim kart finans nakit kartın böyle bir özelliği yokmuş. Kredi kartında varmış nakit kartta yokmuş. Kredi kartında varsa nakitte neden yok.? Aynı limonun laciverti değil mi parapuan? Çağrı merkezi yeniden kart gönderelim kullanırsınız diyorlar. Siz atomu parçalayın müşteri memnuniyetiyle vakit kaybetmeyin!

Etiketler :

Banka Kartı Teslim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ocak
  15:42

  Müşterimiz ile 10/01/14 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • Erdi K.
  10 Ocak
  23:54

  Her şikayette bir değerlendirmeye alma söz konusu bu zamana kadar finansbank tan bir çözüm göremedik

 • 07 Ocak
  10:15

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.