Finansbank Parapuan Yüklenmedi!

Cevdet E. |

1) Otomatik fatura ödeme talimatı kampanyasından yararlanmak üzere bankanın Ankara-ulus şubesine 6 adet fatura ödeme talimatı verdim. Fatura başına 15 tl para puan yükleneceği söylendi. Aradan uzun bir süre geçtikten sonra,başvurduğum şubelerin hiç birinden doyurucu yanıt alamadığımdan,müşteri hizmetlerini aradığımda ise,30 nisan tarihinde parapuan yüklenmiş ancak kullanma süresinde kullanmadığınız için geri alınmış ve telefonunuza sms ile bilgi gönderilmiş. Yanıtını aldım. Oysa sms falan da gelmedi.İlk başvurum sırasında da bana sms ile bilgi verileceği ve belirli bir kullanım süresi olduğu,kullanılmaz ise geri alınacağı gibi bir bilgi verilmedi.2)

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme Şube Otomatik Ödeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Haziran
  09:28

  Müşterimiz ile 05/06/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • 08 Haziran
  14:51

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.