22 Mart 2013

Finansbank Parapuan Sorunu!

Finansbank son otomatik ödeme kampanyasına iki tane talimat vererek 30 TL karşılığı para puan kazandım. Bir benzinliğe gidip para puan olarak kullandım. Sonra işlemlere bir baktım. Hem verilen para puan geri alınmış hem de harcamam eksi para puan olarak yansıtılmış. Müşteri hizmetlerini aradım durumu ilettim.

Banka bana "Para puanları normal para puan olarak kullanmışsınız." dedi."Nasıl kullanacağım." dedim Meğer para puan havuzu mu ne varmış. Harcama yaparken özellikle o menüden yapılacakmış. Öyle bir menü var mı bilmem ama ben nereden bileyim kartı verdim kullandım para puanı dedim. Ne dediysem fayda etmedi. Bir daha kullanırken daha dikkatli kullanacak mışım. Yoksa yine aynısı olurmuş.

Fatih 149 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön