Finansbank Paramı İade Etmiyor!

Emrah S. |

Kredi kartımın 1,500 TL'lik limitini kullandıktan sonra düğün arefesi 1000 TL ve 800 TL yatırdım. 1000 TL'yi harcadıktan sonra 800 TL'yi Koçtaş'tan 6 taksitle ürün aldım. Ertesi gün işlemi iptal ettirmem gerekti. İptal gününde Koçtaş "biz parayı komple iade ettik" dedi ama banka bana 6 taksitte iade yapacağız dedi.

Mecbur eyvallah dedik ve aradan 4 ay geçti fakat 4 aydır hesabımda limiti güncelleyen hiçbir iade gerçekleşmedi. Gelen iade var görünüyor ama limitte oynama yok. Bankada bir açıklama istedim, bana dedikleri "iade gelen tutarı harcıyorsunuzdur" şeklinde oldu. 4 aydır kartlı alışveriş yapmam gerekiyorsa örnek 100 liralık alışveriş ise karta 100 lira yatırıp harcıyorum.

Etiketler :

İşlem Ücretleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Kasım
  14:49

  Müşterimiz Sn. EMRAH S. 'nın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.