18 Haziran 2013

Finansbank Para Puan Kazanımı!

Geçtiğimiz günlerde Finansbank'tan gelen bir mesaj 30.000 para puan fatura ödeme işlemlerim karşılığında hesabıma yatırıldığı ve 15 gün içinde harcanması yönünde. Mesajın tarafımdan okunması önemli bir mazeretim nedeniyle geç olması, bankanın kazanılmış olan hakkımın kullanım süresini kısıtlayarak 15 gün gibi çok kısa bir süre vermesini adil bulmuyorum.İlgili miktardaki puanların tekrar kartıma yüklenmesini rica ediyorum.

Hakim 53 Okunma

Cevaplar

  • Hakim20 Ağustos 2013

    Müşterisini tanımayan, dinlemeyen, onu anlamayan, anlamaya dahi çalışmayan mekanik bir banka... keseri hep kendine doğru sallayan, "hep bana" diyen bir zihniyet ve yönetim anlayışı. kesinlikle müşterisini yarı yolda bırakabilecek bir karmaşaya sahip ve odağında insan olmayan "para" olan bir kurum. Şikayetimin çözümüne dair en küçük bir ifade duymadan, tamamen kurulmuş bir papağan tarafından konuşmalar yapılarak tarafıma bilgi aktarıldığı veya şikayetimin cevaplandığı ileri sürülmekte. Şikayetim kesinlikle çözümlenmemiştir. Verilen yanıtlarında şikayetimle hiçbir ilgisi yoktur.

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Haziran 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön