31 Ekim 2015

Finansbank Para Puan Geri Alınmış!

Otomatik ödeme talimatıma vermeme karşılık olarak yüklenecek para puan kredi kartıma sessiz sedasız yüklenip geri alınmış. Bankaya para puan yüklendiğine dair bilgi verilmedi diye söylediğimde size mesaj atıldı diyor ama bana mesaj ulaşmadı herhalde hayal görüyorlar ya da iyi bir yanıltma yöntemi daha bulmuşlar. Şikayetim sonuçlandırılmazsa kapatırım kartımı banka bankalara yaptığım gibi sadece dürüst olanlarla çalışırım.

Ümit 94 Okunma

Cevaplar

  • Ümit16 Kasım 2015

    Çok güzel bilgi verdiler, istemediğimiz bir kampanya için 20 kere arayan Finansbank benim istediğim bilgiyi vermek için 1 kere arıyor arkası yok. Ayrıca verdikleri bilgi çok hoş, bana mesaj atmışlar sistemleri öyle gösteriyormuş parapuanı geri almışlar. Anlaşılan finansbankla ilişkiyi kesme vakti gelmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. Ümit M., iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön