Finansbank Para İadesini Yapmadı!

Cengiz G. |

Finansbank dan konut kredisi kullandım.Hayat sigortası yapıldı ve her yıl yenilendi. Kredim hayat sigortasından 6 ay önce bitti ve bankadan sigortanın iptal edilmesini, 6 aylık sigortanın iade edilmesini talep ettim. Sağ olsunlar bu başvurudan tam 6 ay sonra 2 sms ile karşılık verdiler. 1. Sms de talebiniz alındı en kısa surede tarafınıza cevap verilecektir 2. Sms de ise talebiniz sonuçlanmıştır yazmakta bu msj'in altına birde küfür eder gibi hizmetlerimizden memnun kaldığınızı umarız yazmışlar ve tabi ki hesapta para yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sigorta İşlemleri Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cengiz G.
  21 Ekim
  17:20

  Finansbank ile kesinlikle tekrar calismayi dusunmuyorum. Bankadan geridönüş yapildi fakat henüz sikayetimle ilgili olumlu adim atilmadi

 • 18 Ekim
  15:35

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.