Finansbank Para geçişi

Selim Ç. |

Dün saat 19'dan sonra teknosa mağzasından alışveriş yapmaya gittim kasada cardfinans nakit kartımla ödemeye yapmak istedim ama pos makinası red verdi hemen müşteri hizmetlerini aradım müşteri hizmetleri 1238 TL' lik ödemenin gerçekleştiğini paranın hesabımdan çıktığını söyledi. Hesabımı kontrol ettim ve gerçekten bakiyem düşmüş. Fakat teknosa mağazasına hiç bir ödeme vs yapılmamış. Teknosa mağazasındaki yetkili kişi pos destek hattını aradı evet benim hesabımdan para çıkışı yapılmış ama mağazaya hicbir ödeme yapılmamış.

Gerek Finansbank müşteri hizmetleriyle defalarca görüştük gerek pos destek hattıyla gerek teknosa merkezle ancak benim hesabımdan çıkan para Finansbank tarafından teknosaya ulaştırılamadı. Param iade edilemiyor cihazlarımı alamıyorum müşteri hizmetleri çözmüyor çözüm yolu bulmuyor hiçbir sonuç yok. Ki müşteri temsilcilerinin ukala konuşmaları ve müşteri hizmetlerine bağlanmam çok uzun sürüyor.. Finansbank yüzünden mağdurum . En kısa sürede finans bank hesabımı ve kredi kartımı iptal ediyorum ve gerekli tüm yasal yollara başvuruyorum

Etiketler :

Pos Arıza Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selim Ç.
  10 Ocak
  20:57

  hala bir gelişme bir haber yok

 • 10 Ocak
  09:18

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.