Finansbank Özlük Bilgilerime İllegal Ulaşım ve İlgisizlik!

Sevgi Ö. |

Finansbank ile alakam yok ne borçlusu ne müşterisiyim. Finansbank vekili av. hakkı S*** B. tarafından vatandaşlık numarama illegal yollarla ulaşılmış ve vatandaşlık numaram üzerine alınan numaralara mesaj atarak taciz edilmiştir. Vatandaşlık numarama nasıl ulaştıklarını sordum cevap yok ve çok kötü bir üslup ile terslediler.

Avukatları ile görüşmek istedim defalarca aradım aktarmadılar ve hakaret edercesine konuştular. M****, E*** ve E*** B. ile muhatap olduğumu söylediler bu kişiler avukat imiş. Ama TBB Levhasına kayıtlı değiller. Kişileri avukatı bankayı yargıya şikayet edeceğim. BDDK gibi kurumlara şikayet ettim. Banka kendi bünyesinde sorunum ile ilgilenmiyor.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Haziran
  12:09

  Müşterimiz Sn. Sevgi Ö. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.