Finansbank Otomatik Ödeme Yapılmadı!

Serdar Ö. |

Maaş müşterisiyim. Nakit kartı hesabımdan online işlemlerden 3 adet otomatik ödemeye 45tl parapuan kampanyasına katıldım D-smart faturamı kaydettim son ödeme tarihi 15i olan faturamın günü geldi hesabımda para yoktu saat akşam 5 gibi aradım dedim hesabıma 1 2 saat içinde para yatırsam otomatik olarak ödeme olur mu dedim evet dediler yatırdım çekilmedi tutar mecbur manuel olarak ödedim 1 fatura dahil edilmedi 2ci faturam avea 18i bugün son ödeme tarihi idi ayın 16 sında mh arayıp sordum hesabımda parada vardı.

Talimat verdim ve oda ödenmemiş onuda manuel olarak ödedim. Amaç burada bu ay sonu 45tl parapuanın kartıma yüklenmesini istiyorum manuel işlemleri otomatik olarak tanıtılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar Ö.
  22 Şubat
  23:36

  hiçbir şekilde çözüme ulaşmadı müşteri temsilcinin vermiş oldugu bilgiye göre hiç memnun olmadım tarafıma birkez arama gerçekleşti yetişemedim dahada aramadılar

 • 19 Şubat
  10:36

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.