02 Nisan 2013

Finansbank Otomatik Ödeme Talimatına Rağmen Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Finansbank a 06. 03. 2012 tarihinde 2013 yılı hesap işletim ücretinden de muaf olabilmek adına 2 ad. otomatik ödeme talimatı verdim. Faturalarımın son ödeme tarihleri, Ayedaş 25. mart. 2013, İski 01. 04. 2013 tür. Banka 24. 03. 2013 tarihinde hesap işletim ücreti olarak hesabımdan 27. 50 TL ücret almıştır.

İadesini talep ettim. Faturalarınız biz ücreti çekene kadar 1 kere ödenmemiştir. Bu nedenle iade olmaz cevabını aldım. Lütfen Ben talimatı vermişim ve faturalarım siz bu ücreti çektikten 5 gün sonra ikiside ödeniyor ve Otomatik Ödeme Talimatıyla. Faturaların ödeme tarihimi önemli yoksa Bankaya talimat için verilen tarih mi?

İbrahim 856 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön