26 Mart 2013

Finansbank Otomatik Ödeme Talimatı Olduğu Halde Yok Diye Ücret Yansıtıldı!

Finansbank yaklaşık üç ay önce kredi kartı kullanım ücreti altında faturama belirli bir miktar yansıtmıştı. Aradım müşteri hizmetlerini ve yaptıklarının hukuksuzluk olduğunu, işlemi iptal etmeleri gerektiğini bildirdim. İşlemi iptal edeceklerini ama bununla birlikte otomatik ödeme talimatı vermem gerektiğini bildirdiler.

Cep telefonu ve elektrik için otomatik ödeme talimatı verdim. Cep telefonu her ay düzenli ödenmekle birlikte elektrik faturam düzensiz geldiğinden, ne zaman fatura gelirse o zaman otomatik olarak banka tarafından ödenmekte ve tutar kartıma yansıtılmakta. Durum bu şekildeyken Banka haksız bir şekilde otomatik ödeme sözü yerine getirmeme adı ayında faturama ücret yansıtmıştır.

Mustafa 44 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 31 Mart 2013

  1. Siz bana otomatik ödeme talimatı karşılığında ne verdiniz ki sonradan ceza vermeye kalkıyosunuz? 2. Otomatik fatura talimatı verip ödeme yapmadık mı? Gelen faturaları görüyorsunuz? Hepsi bankanız aracılığıyla ödenmedi mi? 3. Siz beni 20 TL dolandırmaya çalışıyorsunuz ama başaramayacaksınız... 20 değil 2 TL olsa bile bırakmayacağım bu adaletsizliğin peşini...

 • Mustafa 31 Mart 2013

  Bizim dediğimiz olurdan başka birşey söyleyemediniz. Eğer işten atılmayacığını bilse beni arayan çalışanız bile bana hak verecekti. Acziyet içerisinde susup işini yapmaya çalıştı. Müşteriyi enayi yerine koyup dolardırmaya çalışıyorsunuz. Bana yapılan haksızlığı bildiğim tüm forum sitelerinde başlık açarak kanıtları ve yasal dayanakları ile anlatacağım. Benim başıma gelen onların başına gelmesin. Ayrıca yasal haklarımıda arayacağım.

 • QNB Finansbank Temsilcisi26 Mart 2013

  Müşterimiz ile 25/03/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz

 • QNB Finansbank Temsilcisi26 Mart 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön