11 Nisan 2013

Finansbank Otomatik Ödeme Talimatı!

Ben kredi kartımdan fatura talimatı verdim bu talimat aşağı yukarı bir kaç ay düzenli yatırdı banka sonra bazı faturalarımı yatırmaz oldu bazılarını yatırıyordu müşteri hizmetlerine aradım bu konuyla size döneceğiz niye faturanız yatmamış dönmediler kimsede ilgilenmedi ocak şubat faturaları 5130512 ve internete ait faturalarımı yatırmamışlar.

Limitim olmasına ramen finasbank kendileri bizde bir şey tahsilata gitseydi bıktırılardı telefonda biz olunca dönmüyorlar kime güveneceğiz bu memlekete bilmiyoruz finasbank suçlu diye bana bilgi vermedi.

Tahsin 67 Okunma

Cevaplar

  • Tahsin15 Nisan 2013

    yeterin ce yadı cı olmadılar dönüldü sorun hala devam edi yor finas banka inan mayım talmatlarda sizi yüz üstü bırakı yor

  • Tahsin11 Nisan 2013

    yazdıgınız gibi deyil muhatap bulamı yoruz tabi işnize gelmedi finasbak internete girin ben internete girmeden müşteri hizmetleriyle birebir görüştüm yanıt alamadım iyikide busite var şikayet 4 aygecti yanıt alamadım sıkıştıgınızda herdereden su getiririsiniz cevabınız resmen dalga geciyorsunuz

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön