10 Nisan 2013

Finansbank Otomatik Ödeme Talimatı!

Finansbank kredi kartıma vermiş olduğum otomatik ödeme talimatların birisine kampanyada belirtilen 15 TL parapuan yüklenmedi, söz konusu talimatım (53223746760 turkcell faturam) teknik bir sorundan dolayı güncel fatura ödenmediği için talimatı yeniden oluşturdum, ancak sistem sanki talimat tekrarlanmış gibi algıladığı için kampanyadan faydalanamadım.

Sistemsel ve teknik sorunlardan kaynaklanan mağduriyetimin giderilmesini, kampanya koşullarını sağlamamdan dolayı (Nisan 2013'te 2 adet yeni fatura talimatı verdim) kartıma diğer talimatım için 15 TL toplam 30 TL parapuan yüklenmesini talep ediyorum.

Ahmet 47 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön