20 Ekim 2014

Finansbank Otomatik Ödeme Talimatı!

Finansbank kredi kartımdan elektrik faturasını otomatik talimat verdim, her ayın 25 inde ödeniyordu. Eylül ayında elektrik faturası ödenmedi. Ödenmeyen fatura ile ilgili hiçbir şekilde bilgilendirilmedim. 14.10.2014 de elektrikler kesildi, durumu sormak için telefonla ulaşmaya çalıştım ama bir türlü müşteri hizmetlerine bağlanmadım.

İnternet şubesinden kontrol ettiğimde faturanın ödenmediğini gördüm, kendim faturayı ödedim. Sonuç olarak otomatik talimatlı faturayı ödemediler ve beni mağdur ettiler. Elektrik faturasına yansıyacak gecikme ve açtırma ücretini Finansbank 'ın ödemesini istiyorum.

Yeter 309 Okunma

Cevaplar

  • Yeter03 Kasım 2014

    gerçekten ortada problem olmasına rağmen bana tam olarak açıklayıcı hiçbir mesaj mail ve tlf görüşme gerçekleşmemiştir. finansbank ın çözüm anlayışı suçlamaları red etmektir. ama yinede şikayet.com a teşekkür ederim. problem çözülemedi bende tüm kartlarımı ilişiğimi bu banka ile keserek en azından ilerde olabilecek problemleri önlemeye çalıştım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Ekim 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön