Finansbank Otomatik Ödeme Talimatı!

Yeter K. |

Finansbank kredi kartımdan elektrik faturasını otomatik talimat verdim, her ayın 25 inde ödeniyordu. Eylül ayında elektrik faturası ödenmedi. Ödenmeyen fatura ile ilgili hiçbir şekilde bilgilendirilmedim. 14.10.2014 de elektrikler kesildi, durumu sormak için telefonla ulaşmaya çalıştım ama bir türlü müşteri hizmetlerine bağlanmadım.

İnternet şubesinden kontrol ettiğimde faturanın ödenmediğini gördüm, kendim faturayı ödedim. Sonuç olarak otomatik talimatlı faturayı ödemediler ve beni mağdur ettiler. Elektrik faturasına yansıyacak gecikme ve açtırma ücretini Finansbank 'ın ödemesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yeter K.
  03 Kasım
  16:40

  gerçekten ortada problem olmasına rağmen bana tam olarak açıklayıcı hiçbir mesaj mail ve tlf görüşme gerçekleşmemiştir. finansbank ın çözüm anlayışı suçlamaları red etmektir. ama yinede şikayet.com a teşekkür ederim. problem çözülemedi bende tüm kartlarımı ilişiğimi bu banka ile keserek en azından ilerde olabilecek problemleri önlemeye çalıştım.

 • 20 Ekim
  09:43

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.