Finansbank Ortada Bir Hata Var Kimse Düzeltemiyor!

İsmail T. |

Finansbank şubesine gidip yeni telefon numara mı güncelleme yaptırdım cep şubesine giriş için şubedeki personel kimlik bilgilerimi alarak telefon numarasını güncelledi. Daha sonra cep şubesine girmek istediğimde aktivasyon kodu eski olan telefon numarasına gidiyordu.

Müşteri hizmetlerini aradım bu seferde anne kızlık soyadı bilgisi yanlış denildi. Şubeye gittim bilgiler doğru müşteri hizmetleri yanlış diyor artık sıkıldım gidip gelmekten bir an önce hatanın düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail T.
  21 Mayıs
  09:18

  Finansbank cep şubesi aktivasyon kodu ile ilgili olarak temsilci tarafından aradilar. Fakat sorunum halen çözülmedi. İdari takipte olduğumdan dolayı sms kodu eski numarama gidiyormuş. Bundan dolayı gene malesef subeye gitmemi söylediler. Gide gele merkezde bir o kadar sıra numarası alıp saatlerce bekleyip üstüne üstlük sorunun çözülmemesi çok sıkıcı bir hal almıştır. Bundan dolayı artık lütfen sadece yeni numaramı cep şubesi için aktivasyon için bi şekilde düzeltiniz. Güncelleme yapınız.

 • 20 Mayıs
  13:00

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.