21 Şubat 2013

Finansbank Önce Puan Yüklemesi Yapıyor Sonra da Borçlu Bırakıyor!

Önce mesaj atıyorsunuz bu kadar harcama yaparsanız 20TL para puan yükleyeceğiniz i sonra para puanı yükleniyor ve harcadığım için beni puan borçlusu diye Ekstralarda gösteriyorsunuz müşteri hizmetlerini aradığımda yanlışlık olmuş teknik bir sorundan dolayı diyorsunuz ve hesabımdan düşülsün dediğimde böyle bir şey yapamıyoruz diyorsunuz.

Bu hatanın sizden kaynaklandığını belirtiyorsunuz ve beni mağdur ediyorsunuz lütfen gerekliler bu konuda bir an önce yapılan hatayı düzeltmeleri ve bu konudaki bankanıza güvensizliğimi ortadan kaldırmasını en kısa zamanda bekliyorum. Bunca yıl kullandığım bankaya yakışmadığını da belirtmeden geçemiyorum.

Murat 40 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön