Finansbank Onayım Olmadan Usulsüz Şekilde Kredi Kartı Gönderiyor.

Nihal D. |

Bugün Örnektepe şubenize vadesiz hesap açtırmak için gittim ve önüme bir dolu belge koyuldu, hesap açım işlemleri için gerekli olduğuna dair ilgili belgeleri hızlıca imzaladım. Asıl sorunda burada başlıyor. Nasıl mı? Bankadan ayrıldıktan sonra cep telefonuma Card Finans başvurunuz ve düzenli limit artışı Talimatınız alındı şeklinde bir sms geliyor.

Bana sormadan, benim onayım olmadan bu kartı tarafıma nasıl gönderirsiniz. Sizinle çalışan tüm müşterilerinize basit şekillerde, işi kılıfına uydurarak ya da uydurmuş gibi göstererek emri vaki bir şekilde kredi kartınızı zorla mı veriyorsunuz? Acil bu usulsüzlüğe son verilmesini ve tarafıma hiçbir kartın gönderilmemesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Mart
  09:20

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.