27 Mart 2013

Finansbank Ömür Boyu Hesap İşletim Ücreti Alınmayacaktı!

Geçtiğimiz aylarda finansbank tarafından telefonla arandım, kullanmam için kredi kartı ve bir banka hesabı sunmak istediler ve ömür boyu hesap işletim ücreti de almayacaklarını söylediler. Kabul ettim ve kullanmaya başladım. Bugün hesabımdan yaklaşık 27 tl hesap işletim ücreti çekildiğini tespit ettim.

Derhal kullandığım kredi kartlarını tüm borcunu ödeyerek iptal ettirdim ve bankada bulunan tüm hesabımı kapattım. Hesabımdan kesilen tutarın tamamının tarafıma geri aktarılmasını istiyorum.

Kubilay 20 Okunma

Cevaplar

  • Kubilay17 Nisan 2013

    Banka tarafından arandım, şikayetimle ilgili bana sadece "hesap işletim ücretinin alınması gereken bir ücret olduğu" söylendi, ve ücretimin iadesi yapılmadı. Son olarak bugün farklı bir kobi departmanından arandım, göndermiş oldukları kobi kartını neden iade ettiğimi sordular durumu anlattım. İptal etmememi ve 50TL puanı yeni gönderecekleri kartıma ekleyeceklerini söylediler, tamam dedim, fakat yine Finansbank yine tutarsızlık sistemlerindeki bir problemden bu tutarı kartıma yatıramamışlar.. kartlarını istemediğimi söyledim ve görüşme bitti. Çok tutarsız bir banka, Sivas şubesinde ilgiden eser yok. Ben tarafımdan kesilen hesap işletim ücretini geri istiyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön