05 Nisan 2013

Finansbank Olmayan Sözleşmeye Var Diyor!

Kredi hesabına ilişkin hesap işletim ücreti konusunda; kredi hesabını müşteri temsilcisinin aramasına ve kesinlikle hesap işletim ücretinin olmamasını. (telefon kayıtlarında mevcuttur) taahhüt etmesi ve belirtmesine istinaden açılmış olmasına rağmen hala 3 ayda bir 25 tl hesap işletim ücreti almakta.

Bu zaman zarfında yalnız benim konuştuğum müşteri temsilci telefon kayıtlarını incelemek gerekir derken diğeri sözleşmeniz var burada önümde diyor bende göster faksını çekin dediğimde gönderemem diyor. Çünkü böyle bir sözleşme yok. Ben imzalamadım. Resmen hesap işletim ücreti almak için her şeyi yapıyorlar. Kendiliğinden hesap sürekli eksiye düşüyor.

Sinan 51 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön