20 Ocak 2014

Finansbank Olmayan Kartın Kart Parasını İstiyor.

Adresime fix kat adında bir katın ekstresi geldi. Üzerinde yazan 0850 2220900 no'lu telefonla aradım sadece makine konuşuyor. Müşteri temsilci ile konuşamadım. Finansbank'a gittim. Adıma 8 ay önce kart basıldığını, katımın kuryeye verildiğini ve halen kuryede olduğunu söylediler. Böyle bir kart başvurum olmadığın söyledim.

Onlarda kredi çekerken bana imzalatılmış olabilir dediler. Bana 15 lira kart borcum olduğunu söylediler. Bunu asla ödemeyeceğimi ve böyle bir kartım olmadığını söyledim. Adıma şikayet formu düzenleyip ilgili yere ilettiler. İki ay oldu geri dönüş olmadı. Bugün yeni kart ekstresi geldi borcum 15.41 tl olmuş 41 krs. faizde koymuşlar. Olmayan kartın kart parasını istiyorlar.

Sinem 81 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön