20 Eylül 2013

Finansbank Olmayan Başvuruyu Olumsuz Sonuçlandırdı!

Finansbank'tan gelen mesaj ile şoke oldum çünkü benim Finansbank'a herhangi bir başvurum olmamama rağmen, bana ihtiyaç krediniz olumsuz sonuçlanmıştır diye mesaj geliyor. Bende bankacıyım ve hakkımda nasıl böyle işlem yapıldı bilmek istiyorum. Yoksa hakkımı bütün üst mercilerde arayacağım . Hiçbir evrağım olmadan veya herhangi bir imzam olmadan benim hakkımda nasıl işlem yapabilirsiniz ? Bu işlemle ilgili gerekli yerlere başvuru da bulunacağım ve bu olayın peşini bırakmayacağım.

Altuğ 51 Okunma

Cevaplar

  • Altuğ24 Eylül 2013

    Yapmış olduğum şikayetle alakalı bile arayıp bilgilendirme yapmadığınız için tebrikler Finansbank .. Hakkınızda idari takip başlatıyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön