20 Eylül 2013

Finansbank Ölen Babamın Kredi Borcunu Ödetti!

Babam bundan 1,5 yıl kaza sonucu vefat etti. Ölmeden 5-6 ay önce Finansbank'tan kredi çekmiş. Biz öldükten sonra öğrendik. Bankaya gidip babamın öldüğünü bildirdim. Onlarda bana babamın ölümüyle ilgili bazı belgeler getirmemi söylediler. Bende o belgeleri hazırlayıp götürdüm. Bana biz size daha sonra haber veririz dediler.

15-20 gün sonra ben bankaya gittim. Bana babamın çektiği bu krediyi ödememiz gerektiğini söylediler. Bende sigortası yok mu diye sordum. Bana kredi başvurusu telefonla olmuş o yüzden yok dediler. Bizde başımıza sorun çıkarır diye o parayı ödedik. Daha sonra bana bazı bankacılar sizin bu parayı ödememeniz gerekirdi, bankacılık denetleme kurumuna bildirin dediler.

Dilek 115 Okunma

Cevaplar

  • Dilek09 Ekim 2013

    hala daha bankadan hiç bir cevap alamadım sorunum çözülmüş değil daha başka şikayet edeceğim yerler varsa uğraşıp hakkımı almak istiyorum bana yardımcı olun.

  • Dilek25 Eylül 2013

    daha hiç bir sorun çözülmedi.hiç memnuniyetim yok sorunu çözüp size döneceğiz dediler ama hala daha bir cevap yok.

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön