13 Şubat 2013

Finansbank Öğrenci Kartımdan İşletim Ücreti Kesildi!

5 yıldır kullandığım go kart öğrenci kartımdan geçen haziran ayında yapılan işletim ücretinin iadesini talep ettiğimde müşteri temsilcisi iadenin mümkün olamayacağını fakat istersem 20.000 parapuan tanımlayabileceğini söyledi ben de kabul ettim.Fakat şimdi ocak ayında tekrar bir kesinti yaşadım ve müşteri temsilcisi Ç. Bey, gayet ukala bir tavır sergileyerek bu tamamen yasal sözleşmenizde de yazıyor iade falan edemeyiz tarzında konuştu.

Fakat go kart öğrenci kartını alırken temsilcileri kesinlikle bir ücretin kesilmeyeceğini bizlere bizzat tekrar ederek bizi ikna ettiklerini dün gibi hatırlıyorum.ciddi olarak bankanızın kullanıcısı olmaktan sıkıldım.

Burak 30 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön