17 Şubat 2015

Finansbank Ödenmiş Borcun İcra Dosyası.

Adıma açılmış iki adet icra dosyası var borcu ödenmiş hesap ilişiklerinin tamamı kapanmış olmasına hatta böyle bir hesap bulunmamasına rağmen halen adıma açılmış iki adet icra dosyası görünüyor. Daha önce de bu konuda şikayetim olmuştu. Avukatlık bürosu arayıp 35 lira daha ücret verir iseniz dosyanızı kapatalım dediler.

Ona da razı olduğumu parayı nereye yatıracağımı söyleyin dedim size hesap numarası vermek için tekrar döneceğiz dediler 2 ay oldu. Ne bir açıklama ne de bir cevap. Bu kadar ilgisiz olunur mu?. Dosyayı açmışsınız fazlası ile paranız ödenmiş üstüne kapatmak için para istemişsiniz kabul etmişim. Halen çözüm yok.

Mesut 1.410 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön