18 Nisan 2013

Finansbank Ödenmeyen Kredi Kartı Aidatı!

7 . seneden beri Finansbank tan kredi kartı kullanmaktayım.Defalarca dilekçe vermeme rağmen her seferinde dilekçe verdiğim senenin aidatını iade ettiler.Önceki senelerinkini neden iade etmiyorlar? Anlamış değilim. Geriye dönük 6 sene daha var bunların parası ne olacak. Alırken iyi güzel geri vermemek için her yolu deniyorlar.

Daha önce yine dilekçe verdim sadece 55 tl iade ettiler. Bu durum sadece Finansbank ta var. Öteki bankalarda böyle bir uygulama yok. (geriye dönük tüm senelerin aidatını istedim. Dilekçe verdiğim zaman özellikle belirttim. Anayasa mahkemesinin almış olduğu karar geriye dönük 10 senenin parası iade bir defada etmediler. En kısa zamanda iptal ettireceğim.

Ali 55 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön