22 Haziran 2013

Finansbank Ödenen Fazla Paranın Hesapta Görünmemesi!

Borcundan dolayı kapatılan öğrenci Go kredi kartımın taksitlendirilmiş borç tutarlarını küsüratları göz ardı ederek fazla fazla ödedim. Son ödediğim bakiyeden de (ATM'den ödeme yaptığım için) 111 TL son ödenmesi gereken borcu 120 TL olarak yatırdım. İnternet bankacılığından kontrol ettiğimde hesabımda ne 9 TL görüyorum ne de daha önceki aylarda yatırdığım küsüratları görebiliyorum. Hesap bakiyesi 0. 00 TL!

Taksitlerin gününü geçirdiğimde günde en az 3 defa arayan ilgili Finansbank, ben aradığımda neredeyse müşteri hizmetlerine ulaşılamaz oluyor. Onlarca tuşlamadan sonra ulaştığım müşteri hizmetleri kalan bakiyenin borcumdan düşüldüğünü savunuyor. Peki son ödediğimden kalan 9 TL nereye gitti?

Doğu 34 Okunma

Cevaplar

  • Doğu17 Ekim 2016

    Hayır efendim. Tam olarak 3 yıl 4 ay'lık bir zaman dilimi geçmiş olmasına rağmen Finansbank'tan bana ne bir geri dönüş, ne bir bildirim hiç bir bilgi gelmedi! Evet evet o 9 TL (ki ben milyonda bir kişiyim) şimdilerde 900 katı olmuştur sanıyorum ve hiçbir şekilde hakkımı helal etmiyorum, öğrenciyi borçlandırmak ne demek kardeşim! Ölene dek kurtulamayacağımız tek tefeci Bankalar!

  • Doğu02 Temmuz 2015

    İki yıl içerisinde müşteriyi hala bilgilendirmeyen sayın Finansbank size teşekkürler... o kalan küsüratlar için hakkımı helal etmiyorum. Öğrenci emekli v. s. Demeden kuruş kuruş soyduğunuz insanlar için sizi kınıyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Haziran 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön