Finansbank Ödemiş Olduğum Borcu Hiç Bilgilendirme Yapmadan Hukuk Bürosuna Vermiş.

Fikrettin K. |

2013 yılında ödeyip kapattığım KMH hesabımın borcu var diye herhangi bilgilendirme yapılmadan hukuk bürosuna satışı yapılmış bankayı arayıp karşı dava açacağımı belirttim avukatım benden görüşme kayıtlarını id istedi.

1 haftadır bana görüşme id lerimi veremediler, sürekli farklı farklı numaralara yönlendiriyorlar görüşme id lerimi veremeycekseniz neden görüşmeler kayıt altına alınıyor? Tüketici mahkemelerinde hakkımı sonuna kadar arayacağım ödenen borcun 5 katı borç çıkararak aklı sıra modern yanıltıcılık ilkesi edinmiş bir strateji başka hiçbir şey değil.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fikrettin K.
  18 Mart
  21:42

  Hala bankadan bir cevap bekliyorum parayı fazlasıyla aldıkları için dönme zahmetinde bulunmuyorlar konu kapandı zannediyorlar. Uzak durun bir daha Finansbank'ın yanından bile geçmem

 • Fikrettin K.
  22 Ocak
  17:41

  20.01.2015 saat 12:00 civarı Finansbank adına aradigini söyleyen bir temsilci bana hiçbir bilgisi olmadan papağan gibi aynı şeyleri anlattı borcun nasıl çıktığını nasıl arttığını sorduğumda ise işin içinden çıkamadı yasal hakkınız var istediğiniz yere başvurun gibi bir uslüp ile görüşmeyi sonlandırdı. Velhasıl ben o neden olduğunu bile çözemediğim borcu avukatlık bürosuna ödedim şubeden hesaplarımı bile kapatamıyorum temiz kağıdı gelecekmiş vs. Yani... Paramın iadesi için gerekirse 100 katı para harcayacağımı bilmenizi isterim bu artık şahsi bir mesele kimse size gereksiz para yedirmek için saatlerce çalışmıyor bu kadar kolay para kazanamazsınız

 • 14 Ocak
  16:14

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.