24 Mayıs 2016

Finansbank Ödeme Yaptığım Halde Yeniden İsteniyor!

Clubfinans üyesiydim bir yanıltma vakası oldu ve bankanıza borçlandım Türkiye'ye geldiğimde gözaltına alınınca anladım ve Kartal Anadolu'da mahkemeye çıkarıldım ödemeyi mahkemede yaptım ve beraat ettim ancak şu an hala borçlu gözüküyorum avukatı aradım ödeme yapıldı ancak dosya el değişti kapama yapmadım dedi yeni avukatta beni ilgilendirmez görüyorum ama bu akışı kapama yapmadan bende hep açık olur diyor sicilini bozdunuz konuyu acil çözmenizi rica ederim.

Tuğhan K. 306 Okunma

Cevaplar

 • Tuğhan K.15 Ocak

  Bu sorunu cozmemekte direnen bir banka görmedim hiçbir şekilde sorun cozulmuyor

 • Tuğhan K.13 Aralık 2016

  hiçbir işlem yapılmadı ve burada insanları kandiriyor ilgileniyor havasi ile

 • Tuğhan K.09 Haziran 2016

  Merhaba bir kefillik yüzünden finansbankasında aylık 20.000 e yakın kart harcaması yapıp öderken bankanıza borçlandım tabi bilmiyordum Türkiye'ye gelince mahkemeye çıkarıldım ve salonda ödedim ancak hala ödeme yapılmadı deniyor o zamanki avukat ödemeyi aldı ve beraat ettim salonda şu an bu ne ödemesi anlamadım aynı ödemeyi tekrar istiyorlar adliyede ödedin beraat verdim diyor

 • Tuğhan K.02 Haziran 2016

  hiç aranmadim burada yazilan hazır mesaj tamamen aldatmaya yonelik

 • Tuğhan K.25 Mayıs 2016

  hiçbir ulaşım olmadı tarafına

 • QNB Finansbank Müşteri Temsilcisi24 Mayıs 2016

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön