23 Mart 2013

Finansbank Ödeme Yaptığım Halde Avukata Vermişler!

Kasım ayında kmh hesabıma 190 tl ödeme yaptım. Hesabı artıda gördüğüm için aradım borcum var neden hesabım artı diye sordum temsilciniz borcunuz yok 136 tl fazla para var dediler. Bilgilerimi güncelledim ve telefonu kapattım. Kredi kartı ekstrelerimin mail adresime geldiği için aksi bir durumda gelir diye düşündüm, ama geçen hafta keskin hukuktan avukatınız aradı 1450 tl istiyor, 190 tl yi saymadığınız düşünelim 60 tl nereye gitti hesap 136 artı daydı. Ses kayıtlarımı istiyorum. ses kayıtlarımı verin. Ödeme yaptığım halde avukata veriyorsunuz, en üst birimlere ses kayıtlarını ve dilekçelerimi göndeceğim. sorunun giderilmesi istiyorum. kayıtlarımı istiyorum size dava açacağım.

Fikret 65 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimiz ile 08/03/.2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön