12 Eylül 2013

Finansbank Ödeme Yapılamıyor!

Son ödeme tarihi 09. 09. 2013 Finansbank kredi kartı borcumu 8 eylül tarihinden beri ödemeye çalışıyorum. 8 eylül pazar gününe rastlamakta ve maaşımı o gece aldım. Hafta sonu olduğu için açık şubeniz yok. Şubeniz olsa da zaten insanı fırçalayıp ATM'den yapın işlemi diyerek savıyorlar.

8 eylül tarihinden beri hangi ATM'den kart borcumu ödemek istesem ATM'ler ya hizmet vermiyor yada para girişini kabul etmiyor. Hala aynı durum var ödeme yapamıyorum. Durumun düzeldiğini söylüyor ama hala aynı ödemeyi yapmıyorum. Avukata iletin bende konuyu BDDK ve bankalar birliğine ileteceğim. Bunun son ödeme tarihine rastlaması tesadüf olamaz kasten yapıyorsunuz. Tarafınızca aksiyon alınmasını talep ediyorum.

Görkem 68 Okunma

Cevaplar

  • Görkem09 Ekim 2013

    Üzerinden 1 ay geçti hala çözüm üretilmedi üretilmediği gibi bu ay yine aynı problem var.

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön