01 Ekim 2014

Finansbank Ödeme Yanlışlığının Düzeltilmemesi!

SMS'le kampanya bildirimi aldım. Kredi ödememi internetten yaparsam parapuan hediye edeceklerine dair. Ödemelerim japonyeni üzerine tüketici ve konut kredisi. Bankaya jpy ile ödemem var bende faydalanabiliyormuyum diye mail attım. Evet diye mail aldım, arandığımda. Ödeme günü internetten yapmaya çalıştığım kredileri yatıramadım.

Jpy hesapta para olduğu halde sıkıntımla ilgili talep mailleri attım. Geri dönüş hep olumsuz ve beni zarara uğratır yöndeydi. Her arayan yeni talep açtı ve banka yüzünden ödemem gecikme faizi yedi. Bunu bilgilendirmek için atılan bilgi SMS'lerinden para kesildi.konut kredim yattı ve sondu. Banka yüzünden geciken, son tüketici taksitim nedeniyle, ipoteği kaldıramıyorum. Şikayetim var.

Nalan 839 Okunma

Cevaplar

  • Nalan09 Ekim 2014

    finansbank hala şikayetimle ilgili çözüm sunamıyor.her gün iki kez aranıp talebimin olumlu olmadığını söylüyorlar.itarızımda haklı olduğumu söyleyince tekrar talep formu oluşturuyorlar ve beklememi söylüyorlar.17 eylülden beri sonuca bağlayamıyorlar.17 eylülde konut kredim bitti sırf bu sorunumdan dolayı evimin üzerindeki ipoteğide kaldıramıyorum.

  • Nalan01 Ekim 2014

    finansbank sizi dinliyoruz linkine 9 tane talep formu bıraktım...telefonla da çok kez aradım.ya geri dönülmedi ya da olumsuz cevaplar verildi.şikayetimvar.com a teşekkür ediyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Ekim 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön